Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín


MENU

Pro ženy

Chcete spolu strávit víkend, kde bude prostor pro povídání, tvoření, biblických tanců a mnoho dalšího? Zkuste jet s námi na víkend, kde budete ve společenství dalších maminek a dcer. Ale především jedna pro druhou.

Kapacita tohoto víkendu je již naplněna. Hlásit se můžete jako náhradníci na telefonním čísle 731 402 033. Děkujeme za pochopení.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČAS PRO ŽENY

Milé ženy, čas dovolených je za námi a nový školní rok před námi. Přijťe načerpat. I žena potřebuje čas od času prostor pouze sama pro sebe. Využít můžete další z našich nabídek - Čas pro ženy (své ratolesti tentokrát nechejte doma).

 

BIBLICKÉ TANCE

Milé ženy všech věkových kategorií, zveme Vás na modlitbu gesty, které Vám nabízíme každý sudý týden ve středu v 17:45 hodin v pastoračním domě na Vsetíně. 

První tance po prázdninách jsou 7. 9. 2022        Těší se na vás Jana a Petra

Naše děkanátní centrum pro rodinu Vás zve k pravidelnému setkávání ve společenství žen, kde se nebudeme modlit jen naší myslí a našimi ústy, ale i našim tělem. Biblické tance jsou většinou jednoduché kruhové tance složené z kroků a gest, které mají svou hlubší symboliku. Ta symbolika je právě to, co odlišuje tyto tance od jiných. Základním krokem je krok maim, což znamená v hebrejštině voda a symbolizuje plynutí vody, plynutí života. Kroky do středu jsou kroky ke Zdroji – k Bohu. Pohupy do stran jsou mateřské konejšení, pohupy vpřed a vzad znamenají otcovskou náruč. Podupy jsou vítězství nad zlem a tleskání radost. Jsou to modlitby tělem – pohyby rukama, dlaněmi, prsty, hlavou. Nemodlí se jen mysl, nemodlí se jen ústa, ale modlí se naše tělo.

 

Kontakt

Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Adresa: Horní nám. 134, 755 01 Vsetín

Telefon:  731 402 033

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi
modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2022 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |